Plak Alan Yerler olarak google üzerinde arattığınız zaman karşınıza belki yüzlerce firma çıkmaktadır. Fakat bu çıkan firmaların bir çoğu antika işiyle uğraşan değil sadece ek gelir olması amacıyla bir çok web sitesi makale yazarak Plak aldıklarını açıklamaktadır. Şimdi diyeceksinizi sizin onlardan ne farkınızda var . Bizler sizlerden satın aldığımız plakları kendi firmamızda müşterilermizi ulaştırmaktayız. Yani aracıları kaldırıp siz değerli müşterilerimizin evinde yada yazlığında bulunan plakları değerinde satın almaktayız.

plak alan yerler
plak alan yerler

Plak Alan Yerler olarak bizler 22 senedir plak alım satım işi ile ilgilenmekteyiz. İstanbul Antikacı olarak siz değerli müşterilerimize 1980 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Peki bizlerden nasıl fiyat bilgisi alabilirsiniz. Satmak istediğiniz eski plaklarınızın fotoğraflarını bizlere göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bizler gönderdiğiniz ürünleri inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat tekliflerini kabul ettiğiniz takdirde adresinize kadar gelerek nakit satın almaktayız.

Plak Alan Yerler olarak dedenizden,ninenizden, aile büyüklerinizden yada koleksiyon olarak biriktirdiğiniz eski plaklarınızı değerinde satmak için hemen arayın. Ve eski plaklarınızı değerinde satın. Çünkü bizler plak alım satım işini ek iş olarak yapmıyoruz. Bizim işim plak alım satım .

Plak Alanlar

Plak Alanlar olarak 22 senedir İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize eski plak alım satım üzerine hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bakırköy, Beyoğlu, Maltepe, Kadıköy,Beylikdüzü olmak üzere el dokuma halı alanlar ve Plak Alanlar olarak şubelerimiz bulunmaktadır. 0539 723 50 50 iletişim numaramızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizlerden fiyat bilgisi almadan Plaklarınızı ve antika eşyalarınızı satmayın. Bizler anlaştığımız gün ve saat içerisinde gelip plaklarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız.

plak alanlar
plak alanlar

Plak Alanlar olarak eski plaklarınızı değerinde satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Kozmetik olarak temizliğine çok dikkat etmekteyiz. Plakların kondisyon oranları, çizik oranları ve plakların kapak kondisyonları bizler için çok önemlidir. Tabi ki kondisyon olarak çok temiz olmayan ürünleredi alıyoruz. Fakat ona göre fiyat farklılıkları oluşmaktadır haliyle. Örnek vermek gerekirse. Barış Mançocun herhangi bir plağın 1000 Tl’ ya alırken kondisyon olarak düşük bir Barış Manço Plağını 700 Tl gibi almaktayız. Onun için Plak Alan Yerler olarak kondisyon temizliği bizler için önemli bir detaydır.

Plak Satmak İstiyorum

Plak Satmak İstiyorum, Plaklarımı nereye satabilirim, eski plak satmak istiyorum, eski plak alanlar, değerinde plak alan yerler , plaklarımı nasıl satabilirim, plaklarımı kaça satabilirim gibi aklınıza takılan tüm sorularınızı bizleri arayarak yada whatsapp iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veren firmamız ana şubemiz İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunmaktadır. Beyoğlu, Maltepe, Kadıköy, Beylikdüzü olarak şubelerimiz mevcuttur. Sizlerde elinizde bulunan Plak ve antika eşyalarınızı değerinde satmak istiyorsanız. Hiç vakit kaybetmeden bizlerle iletişim geçebilir. Ve antika eşyalarınızı değerinde satabilirsiniz. Unutmayın ki siz değerli müştrilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız.

Hemen Arayın